Veiling t.b.v. poezenopvang Cat Shelter

Meeuwen aan de vloedlijn

foto op canvasdoek 80x60 cm gesigneerd

Veiling van 4 oktober t/m 24 november 2012

http://www.veiling.catshelter.be

De volledige opbrengst gaat naar Cat Shelter poezenopvang.